موزیک پلیر

 • ورود / ثبت نام
 • 01333526379

 

هر فروشگاه اینترنتی دارای قوانینی است که مشتری قبل از خرید باید آنها را بطور کامل مطالعه نماید واز انها اطلاع کامل داشته باشد  . چرا که ثبت سفارش در یک فروشگاه اینترتی به معنی قبول کلیه ان شرایط و قوانین و مقررات میباشد. 
مدت زمان یک هفته ای برگشت کالا از جمله قوانینی است که سازمان صنعت و معدن و تجارت برای کلیه فروشگاههای اینترنتی الزامی کرده است اما تنظیم شرایط ان بر عهده فروشگاه میباشد و این موارد ممکن است در فروشگاههای مختلف با هم  یکسان نبوده و متفاوت باشند . لذا مطالعه این شرایط از الزامات قبل از خرید از هر فروشگاه اینترنتی میباشد .
شرایط برگشت دادن کالا در فروشگاه اینترنتی سازابزار به شرح ذیل است : 
شرایط کلی :
 • مدت زمان اعلام جهت عودت کالا 7 روز کاری میباشد . سازابزار تعهدی مبنی قبول  عودت کالا بعد از زمان ذکر شده ندارد .
 • قبل از عود کالا حتما باید با پشتیبانی سازابزا از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت  هماهنگی لازم صورت گیرد. در صورت ارسال بسته بدون هماهنگی مسئولیتی متوجه سازابزار نخواهد بود .
 • فاکتور خرید – یا شماره سفارش و دلیل عودت باید در بسته ارسالی موجود باشد.
 • عودت سفارش توسط مشتری و ذکر دلیل آن  به معنی قبول توسط سازابزار نبوده بلکه باید پس از دریافت بسته موارد مطرح شده خریدار توسط کارشناسان مجموعه سازابزار بررسی میگردد و چنانچه غیر ان محرز شود . بسته مجددا برای مشتری ارسال میگردد .
 • در محصولاتی که دارای بسته بندی کامل میباشند سالم بودن بسته بندی و عدم ارستفاده از کالای خریداری شده از الزامات میباشد . حتی استفاده در حد تست محصول امکان عودت انرا سلب میکند .
هزینه حمل و نقل:
 • هزینه حمل و نقل در عودت سفارش بر عهده خریدار میباشد بجز در مواردی که اطلاعات کالای خریداری شده با کالای تحویلی همسان نبوده . این اطلاعات شامل برند – ابعاد – اندازه – رنگ – سایز – و ...
 • توجه :  پارامتر کیفیت یا دقت کالا یا ابزار خریداری شده جز این موارد نبوده و چنانچه مشتری از کیفیت محصول خریداری شده پس از رویت محصول ناراضی باشد و اقدام به عودت نماید موظف به پرداخت هزینه حمل نیز میباشد .
 • مشتری موظف است قبل از خرید یک کالا از فروشگاه ایترنتی کلیه تحقیقات خود در مورد ان کالا را داشه باشد و به اطلاعات سایت فروشنده بسنده نکند . و پس از رسیدن به نتیجه قطعی نسبت به خرید انلاین اقدام نماید .
 • چنانچه مشتری هزینه حمل را بصورت پس کرایه ارسال کند سازبزار این اجازه را دارد که مبلغ مورد نظر را از مبلغ کل عودتی کسر نماید .
پرداخت مبلغ سفارش :
مبلغ محصول عودتی به دو صورت به انتخاب مشتریبه حساب وی  واریز میگردد .
 • شارز کیف پول در اکانت سازابزار : در این روش امکان استفاده از آن مبلغ در سفارشات بعدی وجود دارد و در لحظه انجام میشود .
 • واریز به حساب مشتری : در این روش ضمن هماهنگی با مشتری مبلغ به حساب بانکی وی واریز میگردد که ممکن است تا 2 روز کاری زمان ببرد

فروشگاه اینترنتی سازابزار یک فروشگاه تخصصی عرضه ابزار آلات هنرهای چوبی میباشد که فعالیت خود را از سال 1385 با راه اندازی وبلاگ تخصصی ساخت سه تار به ادرس : www.setarsaz.blogfa.com شروع نمود . این وبلاگ متعلق به کارگاه سازسازی باباگل به مدیریت مهندس مصطفی سخایی قلعه رودخانی بوده که هم اکنون مدیر عامل مجموعه سازابزار میباشند . در این وبلاگ علاوه بر اموزش روشهایی برای ساخت سه تار تعداد بسیار محدودی از تجهیزات سازسازی از قبیل قالب های المینیومی - گوشی تراش و... نیز به همکاران معرفی و عرضه میشد . جناب آقای سخایی با پشتکار و عشق و علاقه زیاد با راه اندازی فروشگاه اینترنتی سازابزار و تاسیس شرکت سازابزارباباگل  روز به روز بر تنوع و محصولات ارایه شده خود  در سازابزار افزود که امروزه سازابزار یک نام اشنا برای جمع کثیری از علاقمندان به هنرهای چوبی میباشد . در این فروشگاه انواع لوازم جانبی موسیقی - ابزار آلات دستی نجاری از قبیل انواع رنده - چوب ساب - سوهان - اره و مغار - انواع تجهیزات کارگاهی مرتبط با هنرهای چوبی از قبیل گیره های مخصوص نجاری - میز کار - لوازم اندازه گیری و ... انواع مصالح مورد استفاده در چوب مانند انواع رنگها - یراق الات- چسبهای و جلا دهنده ها و... انواع محصولات اموزشی از قبلی کتابهای چاپ شده و فیلمهای آموزشی و ...انواع دستگاههای مربوط به نجاری از قبیل خراطی - کف رنده - درام سندر و ...  و صدها محصول دیگر عرضه میشود . ما میکوشیم تا هر انچه را که شما در کارگاه خود به ان نیاز دارید را برای شما فراهم نماییم . مجموعه سازابزار علاوه بر عرضه محصولات مرتبط با هنرهای چوبی  خود نیز به عنوان یک تولید کننده و وارد کننده نیز فعالیت دارد که  از آن جمله میتوان به تولیدابزار الات مرتبط  کار بر روی چوب با برند choutashi , لوازم جانبی موسیقی با برند دلبران - ابزار الات مربوط به سازسازی با برند ساز ابزار و ساخت سه تار با نشان باباگل  در زمینه تولیدرا نام برد . در زمینه واردات نیز شرکت سازابزار عضو اتاق بازرگانی ایران بوده و محصولاتی از قبیل لاک الکل - اره های نجاری ژاپنی - ابزار الات و تجهیزات نجاری و ... را بطور مستقیم وارد میکند . 

مبارک باشد آغاز یک دوستی 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ساز ابزار می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top