• ورود / ثبت نام
  • 01333580708

Image result for ‫تسمه تخت انتقال نیرو‬‎

تسمه انتقال نیروی تخت دسته ای از سری تسمه های انتقال نیرو میباشد که برخلاف تسمه های شیاری و وی بلت از لحاظ عرض و طول و ضخامت محدودیتی در سایزیندی ندارند و مانند تسمه نقاله قابل برش و اتصال در هر عرض و طولی هستند. تسمه انتقال نیروی تخت در تمامی صنایع از جمله غذایی، دارویی، نساجی، چاپ و بسته بندی کاربرد فراوانی دارد.

تسمه انتقال نیرو تخت از ترکیب چند لایه سطحی و میانی تشکیل میشود که ضخامت کلی تسمه بسته به قدرت کششی و میزان دوران آن متفاوت میباشد. لایه های سطحی زیری و رویی تسمه که میتواند از جنس رابر، چرم و یا الیاف مصنوعی باشد کار مقاومت در برابر سایش را بر عهده دارد و مانع از خوردگی سطح تسمه بدلیل اصطکاک با سطح فولی و یا محصولات میشود. لایه های میانی نیز غالباً از جنس پلی آمید، الیاف مقاوم به کشش و یا ترکیبی از این دو میباشد. در این تسمه ها ضخامت لایه پلی آمیدی و الیاف بکار رفته در آن تاثیر بسیار زیادی در انعطاف پذیری و میزان مقاومت کششی تسمه دارد، هرچه ضخامت پلی آمید بکار رفته در تسمه بیشتر باشد انعطاف آن کمتر و مقاومت تسمه در برابر نیروی کششی بیشتر میشود به این خاطر انتخاب تسمه با ضخامت صحیح و میزان پلی آمید متناسب با قطر فولی اهمیت بسیار زیادی دارد.

نحوه اتصال دو سر (آپارات) این تسمه ها نیز بسته به متریال بکار رفته در آنها میتواند بصورت Overlap و یا Finger انجام گیرد که غالب تسمه های انتقال نیروی تخت به روش Overlap آپارات میشوند، در این روش دو سر تسمه بصورت کنیک درآمده و بوسیله چسبهای مخصوص (چسب لاستیک و چسب پلی آمید) روی یکدیگر قرار گرفته و سپس تحت فشار پرس گرم آپارات میشوند.

این تسمه ها کاربردهای زیادی در انواع دستگاههای صنعتی داشته که برخی دستگاههای نجاری را نیز شامل میشود . 

چنانچه نیاز به این نوع تسمه دارید میتوانید از طریق فرم زیر ثبت سفارش کنید .

سفارش تسمه تخت انتقال نیرو

مشخصات سفارش دهنده
مشخصات تسمه

فیلدهای اجباری

فروشگاه اینترنتی سازابزار یک فروشگاه تخصصی عرضه ابزار آلات هنرهای چوبی میباشد که فعالیت خود را از سال 1385 با راه اندازی وبلاگ تخصصی ساخت سه تار به ادرس : www.setarsaz.blogfa.com شروع نمود . این وبلاگ متعلق به کارگاه سازسازی باباگل به مدیریت مهندس مصطفی سخایی قلعه رودخانی بوده که هم اکنون مدیر عامل مجموعه سازابزار میباشند . در این وبلاگ علاوه بر اموزش روشهایی برای ساخت سه تار تعداد بسیار محدودی از تجهیزات سازسازی از قبیل قالب های المینیومی - گوشی تراش و... نیز به همکاران معرفی و عرضه میشد . جناب آقای سخایی با پشتکار و عشق و علاقه زیاد با راه اندازی فروشگاه اینترنتی سازابزار و تاسیس شرکت سازابزارباباگل  روز به روز بر تنوع و محصولات ارایه شده خود  در سازابزار افزود که امروزه سازابزار یک نام اشنا برای جمع کثیری از علاقمندان به هنرهای چوبی میباشد . در این فروشگاه انواع لوازم جانبی موسیقی - ابزار آلات دستی نجاری از قبیل انواع رنده - چوب ساب - سوهان - اره و مغار - انواع تجهیزات کارگاهی مرتبط با هنرهای چوبی از قبیل گیره های مخصوص نجاری - میز کار - لوازم اندازه گیری و ... انواع مصالح مورد استفاده در چوب مانند انواع رنگها - یراق الات- چسبهای و جلا دهنده ها و... انواع محصولات اموزشی از قبلی کتابهای چاپ شده و فیلمهای آموزشی و ...انواع دستگاههای مربوط به نجاری از قبیل خراطی - کف رنده - درام سندر و ...  و صدها محصول دیگر عرضه میشود . ما میکوشیم تا هر انچه را که شما در کارگاه خود به ان نیاز دارید را برای شما فراهم نماییم . مجموعه سازابزار علاوه بر عرضه محصولات مرتبط با هنرهای چوبی  خود نیز به عنوان یک تولید کننده و وارد کننده نیز فعالیت دارد که  از آن جمله میتوان به تولیدابزار الات مرتبط  کار بر روی چوب با برند choutashi , لوازم جانبی موسیقی با برند دلبران - ابزار الات مربوط به سازسازی با برند ساز ابزار و ساخت سه تار با نشان باباگل  در زمینه تولیدرا نام برد . در زمینه واردات نیز شرکت سازابزار عضو اتاق بازرگانی ایران بوده و محصولاتی از قبیل لاک الکل - اره های نجاری ژاپنی - ابزار الات و تجهیزات نجاری و ... را بطور مستقیم وارد میکند . 

مبارک باشد آغاز یک دوستی 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ساز ابزار می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top