قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینرنتی سازابزار

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" و سفارش كالا از این پایگاه به معنی موافقت کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی "سا زابزار" بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی "ساز ابزارواسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان بصورت خرده فروشی است.و مشتری فردی است که با مقاصدی غیر تجاری و اقتصادی از ساز ابزار خرید میکند . قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار"، همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" از منابع زیر تامین می‌شود:

1- اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.

2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

از اینرو فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

وب سايت "ساز ابزار" هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود نمي پذيرد. سروﻳس های سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سايت "ساز ابزار" تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" مي باشد
©

ارتباط با کاربران

راههای ارتباطی ساز ابزار با کاربران خود به شرح ذیل میباشد:

آدرس پست الکترونیکی sazabzar@yahoo.com

ارتباط از طریق کانال رسمی تلگرام به آدرس : https://telegram.me/sazabzar

ارتباط از طریق سامانه پیامکی به شماره :30007924004481 ,  50002620000110 

ارتباط از طریق اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی ساز ابزار (جهت دانلود کلیک کنید)  

فروش و تحویل سفارش

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی"ساز ابزار"درج شده و فروشگاه اینترنتی "ساز ابزار" به عنوان فروشنده بنا به درخواست خریدار متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

با توجه به حجم کاری ممکن است سفارشات بعد از 2 روز از ثبت سفارش جهت ارسال آماده شوند . که مدت زمان رسیدن کالا از زمان سفارش تا رسیدن به مقصد ممکن است بین 4 تا 7 روز کاری زمان ببرد .

با توجه به اینکه بعضی از خریداران بصورت حضوری مراجعه نموده و اقدام به خرید میکنند. ممکن است موجودی برخی از محصولات با موجودی سایت برابر نبوده . و اگر خریداری  محصولی را خرید نمود که در انبار موجود نباشد به اطلاع خریدار میرسد که مبلغ آن در ظرف 24 ساعت عودت داده میشود . و یا بنا به درخواست مشتری محصولات جایگزین ارسال میگردد.

برخی از محصولات ساز ابزار (دستگاههای خراطی  . اره فلکه و ...) توسط وارد کنندگان طرف قرار داد با ساز ابزار تامین میشود و محصول مربوطه پس از سفارش و نهایی کردن خرید از تامین کننده درخواست میشود که این امر بین 2 تا 3 روز زمان میبرد و سپس برای خریدار ارسال میشود .

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

سفارش دهنده یا تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

کلیه سفارشات از طریق یکی از روشهای زیر صورت میگیرد که در تمامی موارد هزینه ارسال بر عهده خریدار میباشد.

  1.  شرکت تیپاکس / تی پی ایکس
  2. شرکت پست جمهوری اسلامی
  3. پایانه های مسافر بری و باربری های مجاز
  4. مراجعه حضوری به محل فروشگاه

توجه مهم : انتخاب روش ارسال توسط مشتری هنگام سفارش فقط جهت اطلاع از ترجیح مشتری میباشد . ساز ابزار با توجه به شرایط موجود و حجم بسته و نوع کالا و سفارش مناسبترین روش را انتخاب میکند . 

توجه :خریدار با خرید خود از ساز ابزار این اجازه را به ساز ابزار میدهد درصورتی که ارسال از طریق شرکت پست به هر نحوی  برای ساز ابزار مقدور نبوده از طریق شرکت های کالا رسال خصوصی (تیپاکس ، چاپار ، و...) اقدام به ارسال کالا کند.

ساز ابزار موظف است بسته مربوطه را صحیح و سالم  با بسته بندی مناسب و محکم به شرکت حمل و نقل تحویل دهد . سازابزار هیچ گونه مسئولیتی در قبال صدمه دیدن بسته های ارسالی بعد از زمان تحویل به شرکت باربری تا رسیدن دست خریدار ندارد.

شرایط برگشت کالا

خریدار میتواند در ظرف مدت یک روز پس از دریافت کالا و سفارش خود در صورتی که هیچ گونه عیب و نقصی به کالا وارد نکرده باشد میتواند نسبت به برگشت سفارش خود با هماهنگی تلفنی با ساز ابزار اقدام نماید.بدیهی است در صورت برگشت کالا مبلغ مورد نظر با کسر هزینه حمل و نقل به خریدار عودت داده میشود. جهت اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

دلایلی که جهت عودت کالا از طرف خریدار مطرح میشود باید باید منطقی باشد دلایلی از قبیل آسیب دیدگی در حمل و نقل و یا انتظار کیفیت دیگری داشتم تو عکس خوب بود اینجا رسید دستم میبینم بدردم نمیخوره  و... مورد قبول ساز ابزار نمیباشد. و خریدار موظف است قبل از خرید از سایت تحقیقات کامل خود را از محصول مربوطه بعمل آورد و در صورت اطمینان اقدام به خرید کند .

قیمت کالا

با توجه به نوسان قیمت ها در خرید های مختلف ممکن است برخی از قیمتها با نواساناتی روبرو شوند این نوسانها ممکن است بدلیل بالا بردن قیمت توسط تولید کننده محصول و یا خرید به قیمت بالا تر و ... باشد و فروشگاه ساز ابزار تعهدی نسبت به ثابت ماند قیمت محصولات ندارد.

با تشکر شرکت ساز ابزار باباگل

عرضه لوازم جانبی موسیقی و ابزار آلات نجاری و ساز سازی