چگونه خرید هایم ارسال میشود؟

کلیه سفارشات با یکی از این 4 روش زیر ارسال میگردد .

1) ارسال از طریق شرکت تیپاکس   

شرکت تیپاکس یکی از شرکت های قدیمی ایران است که در زمینه حمل و نقل کالـا فعالیت میکند. این شرکت شعبه های متعددی در سراسر کشور دارد و فروشندگان میتوانند با اطمینان از خدمات این شرکت استفاده کنند. تیپاکس معمولـا هزینه پستی را از گیرنده دریافت میکند.

شعبه های تیپاکس در تهران 

شعبه های تیپاکس در شهرستان

2 ) ارسال از طریق پست پیشتاز و یا سفارشی:  

این ارسال جهت بسته های کوچک و کم حجم مناسب میباشد . چرا که هزینه آن کمتر از روشهای دیگر است .

3) مراجعه حضوری به دفتر ساز ابزار به آرس : رشت- بلوار ضیابری - جنب مدرسه مقیمی  کوچه مهر کوچه روشن منیر پلاک 18

این روش مشتریان پس از سفارش میتوانند بصورت حضوری به محل فروشگاه مراجعه نموده و سفارش خود را دریافت نمایند. قابل ذکر است قبل از مراجعه حتما از طریق تماس تلفنی هماهنگ شود چرا که برخی از محصولات جهت آماده سازی بین 7 تا 10 روز زمان نیاز دارد.

4) ارسال با پیک (مخصوص محدوده شهر رشت )   

 

مهم : ساز ابزار موظف است کالا را با بسته بندی صحیح و مطمئن به شرکت حمل و نقل تحویل نماید و رسید آنرا به مشتری ارائه دهد . چنانچه به هر دلیلی بسته ارسالی توسط شرکت حمل و نقلی معیوب و یا مفقود شود هیچگونه مسئولیتی متوجه ساز ابزار نمیباشد .مشتریان عزیز در نظر داشته باشند ما به درخواست شما به یکی از این روشها خرید هایتان را ارسال میکنیم.

 

توجه : در تمامی این موارد کلیه سفارشات حداکثر 2 روز پس از ثبت سفارش ارسال میگردد. و اگر بعد از 6 روز کاری سفارش بدست شما نرسید میتوانید جهت پیگیری با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 

توجه مهم : انتخاب روش ارسال توسط مشتری هنگام سفارش فقط جهت اطلاع از ترجیح مشتری میباشد . ساز ابزار با توجه به شرایط موجود و حجم بسته و نوع کالا و سفارش مناسبترین روش را انتخاب میکند .