نوبن NOUBON

فروشگاه اینترنتی ساز ابزار

logo
تعداد نتایج
تعداد موارد

معرفی برند نوبن (تولید کننده روغنهای چوب)

هدف نوبُن تولید رنگ‌ها و روغن‌هایی بر پایه‌ی مواد کاملاً طبیعی است که کیفیت و دوامی نزدیک به محصولات شیمیایی مشابه عرضه کند. با وجود رواج رنگ‌های طبیعی چوب در بازار جهانی، هنوز استادکاران ایرانی به جهت قیمت بالای نمونه‌های خارجی و محدودیت دسترسی به‌ آن‌ها، در استفاده‌ی دائمی از این محصولات تردید دارند. تولید پایدار نمونه‌ی داخلی این رنگ‌ها با تضمین کیفیت و قیمت مناسب می‌تواند فعالان عرصه‌ی رنگکاری چوب را ترغیب کند که به‌مرور رنگ‌های شیمیایی مضر را کنار بگذارند و به محصولاتی رو آورند که سلامتی جسمی خودشان و محیط زیست‌شان را تضمین می‌کند.
محصولات نوبُن با پشتوانه‌ی علمی و فنی صنایع غذایی تکوین یافته است. «مهندس سید کاظم حسینی» که مستقیماً فعالیت تحقیقاتی این محصول را پیش برده‌اند، از چهره‌های شاخص صنعت روغن خوراکی در کشور هستند و پس از افزون بر 30 سال تجربه و ابداع در این عرصه، اکنون در زمینه‌ی روغن‌های طبیعی چوب نیز گام برداشته‌اند.
با توجه به اینکه سازمان ملی استاندارد ایران هنوز استاندارد مستقلی در زمینه‌ی روغن‌های طبیعی چوب تهیه نکرده است و تولیدکنندگان چنین روغن‌هایی نمی‌توانند در داخل کشور گواهی‌های معتبر دریافت کنند، این سابقه‌ي روشن نوبُن در صنایع غذایی و خوراکی می‌تواند باعث آسودگی خاطر مصرف‌کنندگانی شود که به دنبال رنگ‌ها و روغن‌هایی ایمن برای ظروف و اسباب‌بازی‌های چوبی هستند.

تصاویری از اجرای روغنهای نوبن بر روی چوب

روغن طبیعی چوب نوبن بر روی چوب نراد

روغن طبیعی چوب نوبن بر روی چوب راش

روغن طبیعی چوب نوبن

روغن طبیعی چوب نوبن