osmo/ ازمو

فروشگاه اینترنتی ساز ابزار

logo
تعداد نتایج
تعداد موارد

معرفی برند ازمو (تولید کننده رنگهای طبیعی چوب)

روغن osmo

تاریخچه ازمو از حدود 100 سال پیش از کارگاه چوب‌ بری کوچکی شروع شد. مالکان این کارگاه همان زمان با اجرای سازه های چوبی از پوسته کردن و ترک خوردن چوب‌هایشان شکایت می‌کردند. کوشش و همت آن‌ها برای تولید پوشش‌ها و رنگ های چوب بهتر پایه و اساس شرکت ازمو را بنا نهاد. امروزه ازمو آلمان یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید پوشش‌ها، رنگ ها و روغن های طبیعی برای چوب‌های فضای داخل و خارج، چوب های ترمو و اشباع شده در جهان است. این پوشش ها و رنگ های مخصوص چوب را بی شک می توان برای تمامی کاربردهای متداول چوب مثل: نمای چوبی ساختمان، آلاچیق های چوبی، فنس ها و پرگولا ها ، انواع مبلمان باغی و شهری که از چوب ساخته شده باشند ، کلبه های چوبی، انواع سازه های چوبی، مجسمه ها ، درب ها و پنجره های تمام چوب ، پارکت ها و کفپوش های چوبی ، انواع کابینت ها و کمد های تمام چوب یا روکش طبیعی ، مبلمان و لوازم منزل چوبی، کابینت ها و اسباب بازی های چوبی با اطمینان کامل پیشنهاد نمود.

شاید فروش این رنگ به عنوان رنگ شماره یک آلمان در صنعت چوب، در بیش از 2500 فروشگاه و عاملیت فروش در آلمان و عرضه محصولات شرکت Osmo در بیش از 75 کشور جهان، نقطه اتکایی بر اطمینان مصرف کنندگان بر کیفیت و جایگاه این محصول باشد.

مزایای استفاده از رنگهای طبیعی چوب osmo

میزان پوشش‌دهی بالا رنگ چوب OSMO : اقتصادی‌تر

رنگ‌ چوب osmo (ازمو ) معمولاً دارای مقدار بسیار زیادی رنگ‌دانه و روغن هستند که باعث می‌شود تا سطح بیشتری را پوشش دهند. پس از یک دست و یا دو دست اعمال رنگ‌های ازمو (بدون نیاز به سیلر و کیلر) سطح چوب شما به طور شگفت‌انگیزی زیبا می‌شود. تنها با یک دست نازک از رنگ‌های ازمو شما می‌توانید دو برابر مساحتی را که با رنگ‌های معمولی رنگ می‌کنید را پوشش دهید و در مقایسه با رنگ‌های دیگر که نیاز به سیلر و کیلر یا رنگ های پایه آب که به پرایمر نیاز دارند، وقت کمتری صرف اعمال کردن آن می‌شود.

اعمال سریع: بدون نیاز به سمباده مجدد

رنگ‌ها و روغن های طبیعی ازمو می‌توانند به آسانی و بدون اینکه وقت زیادی از شما بگیرند، ترمیم شوند. هنگام ترمیم نیازی به سمباده زدن تمام سطح نیست، شما می‌توانید به طور موضعی قسمت آسیب دیده چوب را سمباده و رنگ را فقط در همان قسمت ترمیم کنید. این خاصیت در ترمیم و بازسازی چوب های ترمو ، نما های چوبی ساختمان، دکینگ ها ، پنجره های چوبی ، درب های تمام چوب و مبلمان چوبی کاربرد بسیار زیادی دارد و در زمان ترمیم این سطوح چوبی زمان و هزینه شما کاهش خواهد یافت.

زیبایی بادوام با روغن‌ها و پوشش های مخصوص چوب ازمو

چوب ماده‌ای طبیعی است و ساختار سلولی آن مانند پوست انسان می‌باشد. رطوبت را می‌گیرد و از دست می‌دهد، به عبارتی چوب نفس می‌کشد.

برای اینکه مطمئن شویم که جلوی تنفس چوب گرفته نمی‌شود باید از پوشش‌هایی استفاده کنیم که چوب خاصیت طبیعی خود را از دست ندهد. رنگ‌ طبیعی ازمو پایه روغن هستند، روغن به داخل چوب نفوذ می‌کند و چوب را از داخل محافظت می‌کند در نتیجه چوب زیبایی طبیعی خود را حفظ می‌کند. رنگ‌های ازمو مانند لاک‌هایی نیستند که لایه فیلمی ایجاد می‌کنند و در طی زمان پوسته می‌کنند. شاید بتوان ادعا کرد روغن‌ها و واکس‌های طبیعی فقط می‌توانند طبیعت چوب را حفظ و آن محافظت کنند.