جعبه‌های پازلی

جعبه‌های پازلی

آیا تا به‌حال به داخل جعبه فکر کرده‌اید؟ جعبه‌های ساخته‌شده با اره فلکه در کتاب “جعبه‌های پازلی” می‌توانند جذاب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین پروژه‌هایی باشند که تا بحال ساخته‌اید. Jeff Vollmer نویسنده کتاب، جعبه‌های خود را به‌صورت کلید و کشو توصیف می‌کند، برداشتن یک کلید لولا، برداشتن یک قطعه کشویی، برداشتن کلید دیگر، برداشتن کشوی دیگر، شما از این پازل یا “ترکیب” استفاده می‌کنید تا به فضا‌ یا مرکز جعبه برسید. سپس برای ساخت یک فضا، مرکز جعبه را برش می‌دهید. اما صبر کنید، بیشتر از این هم هست! شما می‌توانید جعبه‌ دیگری را برش دهید، یا جعبه دیگر و یا کشویی از قطعه‌های چوبی دیگر،‌ سپس دیگری و یا باز هم قطعات دیگر تا زمانی که به یک قطعه کوچک و قابل کنترل برسید.

طرح‌های کار با چوب

طرح‌های کار با چوب

نجاران مبتدی و یا نجاران باتجربه‌ای که فرصت کمی برای انجام کارشان دارند، می‌توانند طرح‌های ارائه‌شده درکتاب “طرح‌های کار با چوب” را با کیفیت و به طور موثر بسازند. در این کتاب، هر طرح به حداقل ابزار (فقط دست و ابزارهای قوی قابل حمل) و حداقل تجربه کار با چوب نیاز دارد. این طرح‌ها به مواد ارزانی نیاز دارند که به راحتی در فروشگاه‌های محلی یافت می‌شوند و در زمان و پول شما صرفه‌جویی می‌شود.

جعبه‌های منبت‌کاری‌شده با اره فلکه‌ای

جعبه‌های منبت‌کاری‌شده با اره فلکه‌ای

ساخت جعبه با اره‌ فلکه‌ای، به نجاران خلاقیتی ارائه می‌دهد که در انواع دیگر کار با چوب نمی‌‌توانند پیدا کنند. تعداد کمی از کسانی که امروزه با اره‌ فلکه‌ای کار می‌کنند، می‌توانند استعداد منحصربه‌فرد منبت‌کاری Lois Ventura را ادعا کنند. با کتاب “جعبه‌های منبت‌کاری‌شده با اره فلکه‌ای” شما دستورالعمل‌های گام به گام برای 9 طراحی جدید و الگوهایی برای 20 طرح‌ دیگر از جعبه‌های ساخته شده با اره فلکه‌ای را پیدا خواهید کرد. تمام این امکانات به‌همراه گالری فوق‌العاده‌ای از جعبه‌های Ventura ضمانت می‌کند که در جهت گسترش خلاقیت شما و خلق طرح‌های اصیل جعبه، الهام‌بخش باشند.

منبت کاری برای مبتدیان

منبت کاری برای مبتدیان

هرچند منبت‌کاری به معنای اجتماع چوب‌های مختلف برای خلق یک قطعه واحد به‌هم پیوسته، اغلب به‌عنوان یک صنعت چوبی چالش‌برانگیز و غیرقابل دسترس درک شده است، این کتاب راهنما آن تصورات را با توصیف گام‌های کوچک و قابل دسترس، رد می‌کند. درنتیجه به هنرمندان یک نگاه آسان و کامل به این سبک هنری فوق‌العاده، ارائه می‌دهد. کتاب “منبت‌کاری برای مبتدیان” به سادگی چگونگی برش اشکال اساسی را آموزش می‌دهد و مفاهیم سنباده را معرفی می‌کند. سپس خوانندگان را به سمت مهارت‌های پیشرفته‌تر مانند Stack cutting و تکنیک‌های پرداخت‌‌کاری جهت سایه‌زدن و ایجاد یک شاهکار به‌هم پیوسته،‌ هدایت می‌کند.

انواع جعبه های چوبی

انواع جعبه های چوبی

وقتی به سمت پروژه‌های عظیم کار با چوب می‌رویم، کنار گذاشتن جعبه‌ها کار سختی است. با کتاب “انواع جعبه‌های چوبی” شما می‌توانید بااستفاده از مقدار بسیار ناچیزی از مواد، هدیه‌های فوق‌العاده و یا طرح‌های زیبایی برای فروش بسازید و این فرصت بزرگی است برای استفاده از قطعات چوبی خاص که ذخیره کرده‌اید. این کتاب شامل ترفند‌های کاربردی برای ساخت موفق جعبه به‌همراه طرح‌های مناسب می‌باشد