مهر دیجیتال برای ساز

مهر دیجیتال برای ساز

حتما تا کنون این واژه را نشنیده اید . وقتی ما از مهر یک ساز حرف میزنیم ذهنمان یه یک اسم یا فامیل میرود که بوسیله مهر های داغی روی بدنه ساز حک میشوند و نشان میدهند که مثلا شخصی بنام باباگل این ساز را ساخته است . مطمعنا بسیاری از شما که کار ساز سازی انجام میدهید با این مهرها اشنا هستید و به دفعات زیاد از انها استفاده کرده اید .و اما مشتری یا نوازنده با مشاهده ان مهر چه اطلاعاتی بدست میاورد . تنها اطلاعاتی که او بدست میاورد فقط یک اسم است . که در شناسایی شما یا سازنده ساز هیچ کمکی به او نمیتواند بکند مگر اینکه با پرس و جوی فراوان از افراد با سابقه بتواند به سازنده ساز خود دسترسی داشته باشد.

کتاب بزرگ سرگرمی تراشیدن

کتاب بزرگ سرگرمی تراشیدن

تراشیدن، یک سرگرمی جذاب برای کسانی که کنده‌کاری را به‌تازگی آغاز کرده‌اند و یا سال‌هاست که به این کار مشغول هستند، می‌باشد. “کتاب بزرگ سرگرمی تراشیدن” با پروژه‌های کوچک عظیم و بازی‌هایی که برای ساخت و استفاده لذت‌بخش می‌باشد، جمع‌آوری شده است. Chris Lubkemann، تراش‌کار حرفه‌ای با 31 پروژه تراشکاری جدید سرگرم‌کننده و ارزشمند در آخرین راهنمای کتاب خود با عنوان “کتاب بزرگ سرگرمی تراشیدن” بازگشته است.

الگوهای تعطیلات با اره مویی برقی

الگوهای تعطیلات با اره مویی برقی

در کتاب “الگوهای تعطیلات با اره مویی برقی” هر طرح مورد نیاز شما برای تعطیلات، همچنین چهار فصل، روز‌های تولد و سالگرد‌ها را پوشش می‌دهد. بیش از 100 الگوی تمام اندازه سایه‌دایر برای برش‌ آسان،‌ به‌همراه تصاویر تمام رنگی پروژه‌ها جهت استفاده در تزئینات، صندوق‌های پستی و طیف وسیعی از ایده‌های کاربردی و هدایای زیبا را پوشش می‌دهد.

خراطی اسباب‌‌بازی‌ها با Richard Raffan

خراطی اسباب‌‌بازی‌ها با Richard Raffan

بیشتر نجاران، کودکانی در زندگی خود دارند که خواهان یک یا چندین اسباب‌‌‌بازی چوبی دست‌ساز هستند. پروژه‌های موجود در کتاب “خراطی اسباب‌‌بازی‌ها با Richard Raffan” می‌تواند به‌عنوان یک پایه برای تنوع تقریبا نامحدودی از اسباب‌بازی‌های چوبی خدمت کند،‌ بنابراین شما می‌توانید نشان خود را بر روی وسیله‌ای که ایجاد می‌کنید، قرار دهید. تکرار، کلید تسلط بر هر هنری است. بنابراین، این پروژه‌ها در بخش سازندگان مهارت هستند که شما می‌توانید آن‌ها را بارها تکرار کنید و درنتیجه تکنیک‌های خراطی خود را توسعه دهید.

ساخت یک قفسه ابزار عالی

ساخت یک قفسه ابزار عالی

چرا پول خود را صرف جعبه‌ ابزارهای‌ آماده کنید وقتی می‌توانید از ابتدا چیزی بهتر بسازید، یک جعبه ابزار متناسب با نیازهای خاص شما؟ استاد هنرمند، Jim Stack در کتاب “ساخت یک قفسه ابزار عالی” فهرست‌‌‌‌ها‌ی کامل مواد، برنامه‌ها و دستورالعمل‌های گام به گام برای ساخت 15 طرح شیک و در عین حال کاربردی را فراهم می‌کند. این کتاب هم برای ابزارهای دستی و هم ابزارهای برقی مناسب است. پروژه‌ها طیف وسیعی از کابینت‌های غلتک‌‌دار زیبا تا جعبه‌های حمل‌بار سودمند را شامل می‌شوند. و این کتاب را به یک انتخاب برای هر نجار بدون توجه به سطح مهارت‌ آن‌ها تبدیل کرده است. این راهنما تمام آن چیزی است که شما برای طراحی یک قفسه ابزار کلاسیک، رایج و بی‌نظیر که همیشه آرزویش را داشته‌اید، به آن نیاز دارید.